King Kuba.pl

Forum na każdy temat ;)


#1 2014-11-14 23:48:07

King Kuba

Założyciel kingkuba.pun.pl

Zarejestrowany: 2013-08-22
Posty: 67
Punktów :   

Top 10 najsilniejszych Polaków w SwD (przed 2015)

Nie mam pojęcia czy mam 100% racji, ale przejdźmy do listy Jak coś zawsze możecie mnie poprawić

Spoiler:

Miejsce 10
Test
Gracz przesiaduje na gueście ale jest silnym przeciwnikiem. Używa long sworda i draggera. Dobra obrona, duży damage.

Spoiler:

Miejsce 9
Merand
Bardzo hardcorowy koleś. Walczy draggerem udając początkującego. Świetna obrona, jeszcze lepszy damage. Niestety, ostatnio spadła mu forma.

Spoiler:

Miejsce 8
Xan(NMG)
Jego oryginalny dobór broni skutkuje przez co jest naprawdę silny. Wie co to obrona, damage - po prostu miodny.

Spoiler:

Miejsce 7
Daniel-Bm
Jest silny i zna dużo technik. Broni się bardzo szybko jak również i atakuje. Jest wytrzymały i zabiera przyzwoity damage.

Spoiler:

Miejsce 6
LudzikxD
Jest bardzo dobry w PvP. Widać, że jak ma kogoś pokonać, to to robi. Charakteryzuje się wytrzymałośćią i dużymi obrażeniami.

Spoiler:

Miejsce 5
KingKuba
Posiada bardzo precyzyjną obronę i zabiera przeogromny damage. Potrafi pokonać niejednego nawet pięściami.

Spoiler:

Miejsce 4
EpicSongXD
Wyjątkowo silny, zna perfekcyjnie obronę oraz zastosowanie Long Sworda. Do tego używa swoich technik. Świetny w PvP.

Spoiler:

Miejsce 3
xXxFrugoxXx
Gracz potrafi nieźle dokopać. Jest wytrzymały i nigdy się nie poddaje. Atak ma przeciętny, jednak jest w nim coś niezwykłego.

Spoiler:

Miejsce 2
×Dravo×
Bardzo silny gracz. Posiada specyficzny dobór broni. Uważa się na nr.1, jednakże tak nie jest.

Spoiler:

MIEJSCE 1
RogalXD
Wyjątkowo potężny gracz. Posiada również ogromną wytrzymałość i wyćwiczoną technikę. Obecnie prawdopodobnie najsilniejszy z Polaków.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anorexialife.pun.pl www.zieloneoczy.pun.pl www.ogt.pun.pl www.shinsengumi.pun.pl www.java-fon.pun.pl