King Kuba.pl

Forum na każdy temat ;)


#1 2014-07-30 14:28:21

 derkneid

Nowicjusz

51184786
Skąd: nieznana
Zarejestrowany: 2014-07-29
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Clan roomy Pana derka

Cześć dziś chciałem porozmawiać o mych klan roomach z pewnością byli nie którzy w moich kilku zmienionych klan roomach , nie którzy gracze dawali mi nawet
kilka wiadomości ze powinienem zmienić to w tym klanie a to w tym , dlatego przyszedłem na te forum by zapytać was jakie sobie życzycie klan roomy ?
odpowiedz napiszcie na komentarzach : co byście dodali ? co byście zmienili ? jeśli ktoś nie był w mych klan roomach zapraszam serdecznie
uwaga: bywają pewne ograniczenia np. za dużo obiektów ?  dość nie logiczne błędy ? wygłupy ? itp.

Ostatnio edytowany przez derkneid (2014-07-30 14:29:59)


blog_sm_4458423
_7260790_sz_wilk
101gv9

Offline

 

#2 2014-08-01 22:29:43

King Kuba

Założyciel kingkuba.pun.pl

Zarejestrowany: 2013-08-22
Posty: 67
Punktów :   

Re: Clan roomy Pana derka

Najlepiej na wzór mojego, złoty grunt, biały zamek, koloseum, wieża PvP, niebo na sunset Tak zeby pasowało do DKK pod wzgledem koloru i wygody, czyli nie że robisz labirynty albo ubijarkę mobów, tylko coś gdzie nasz klan może się spotkać, porozmawiać na zone'ie bez mobów, a moby żeby były tam gdzie jest las albo coś, czyli gdzie nie ma cywilizacji, żeby można było powalczyć Najlepszy wybór na moby to Sea Dragon, Knightess, Darkblood Assasin i Crystal Nightmare, proste ale wygodne w ubiciu, stanowcze NIE dla Wywern, Unicornów i koni, to nie ma być rzeźnia dla graczy tylko clan room, czyli świat danego klanu

Pozdrawiam King Kuba

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.el-trans.pun.pl www.pilkarze.pun.pl www.tacyjakty.pun.pl www.lotrworld.pun.pl www.farmazoni.pun.pl