King Kuba.pl

Forum na każdy temat ;)


#1 2014-07-30 15:10:37

 derkneid

Nowicjusz

51184786
Skąd: nieznana
Zarejestrowany: 2014-07-29
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Prezent

Witam to znowu ja Pan Derk ponieważ tematem jest gra ,,Swords and Sandals  2 " zdradzę kod do uzyskania zbroi oraz poziomu oto kod , (to te przecinki są kodem kiedy się wpisze wystarczy pózniej ruszyć kostką która pozwala zmienić statystyki oraz wygląd naszej postaci i natychmiastowo widać już że nasza postać ma zmienione statystyki kiedy się kliknie kostką wiele razy widać już że ten kod działa max ,(przecinków)może być ok.48 im więcej przecinków tym zwiększony poziom oraz zwiększa się trudność wrogów ja kiedyś grałem w te gierkę byłem znany jako sobowtór(ponieważ udawało mi się bezwględnie przemienić swoja postać w postać wroga i przez to zawsze wygrywałem) udało mi się nawet zapisać swoją postać na rangę bossa przedostatniego jeśli nie wierzycie to użyjcie mojego kodu i wtedy spotkacie przedostatniego bossa.
UWAGA:mój Sobowtór nie pokazuje swego prawdziwego imienia gdyż jego zadaniem jest kopiowanie  postaci i przebieranie się w postać wroga oraz zmienianie swego nicku  podczas walki i przed walką jak również kopiuje broń i inne techniki bitewne(krótko mówiąc : idealny Szpieg).


blog_sm_4458423
_7260790_sz_wilk
101gv9

Offline

 

#2 2014-08-01 22:31:59

King Kuba

Założyciel kingkuba.pun.pl

Zarejestrowany: 2013-08-22
Posty: 67
Punktów :   

Re: Prezent

Ty nawet w mieczach i sandałach jesteś szpiegiem xd

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blekitniforum.pun.pl www.khorn.pun.pl www.naszagmina.pun.pl www.hospicjumdladzieci.pun.pl www.talimasters.pun.pl