King Kuba.pl

Forum na każdy temat ;)


#1 2014-08-17 21:12:22

King Kuba

Założyciel kingkuba.pun.pl

Zarejestrowany: 2013-08-22
Posty: 67
Punktów :   

Dowody na to, że Daniel-Bm to RedDragon

Witam. w tym temacie chciałbym omówić ciekawy temat dotyczący pewnej teorii - czy Daniel-Bm to RedDragon? Daniel jak i Red są dowódcami klanów TmD i RD. Dlaczego więc są podejrzenia? A no dlatego, gdyż dawne RD bądź TmD słyszało to od niego samego. Ja obecnie słyszałem już to od 3 osób, dlatego postanowiłem podać dowody na to, że teoria może się potwierdzić.

1. Podobny charakter i działania

Obaj dowódcy byli bardzo zuchwali, hejtowali wrogów, używali podobnej ilości emotek. Obaj również zarządzali podobnie, klany miały podobną ilość ludzi, oboje kradli członków innym klanom.

2. Sojusz

RD i TmD nigdy nie stoczyli wojny, zawsze żyli w zgodzie, pokoju i harmonii. Przypadek? Nie sądzę.

3. Strona TmD

Na stronie klanu TmD widnieją dziesiątki raportów z walk RD! Większość osób w tym Daniel pisało że ten klan rządzi. Natomiast na wstępach w walce RD i TmD (ramię w ramię) jako dowódca został podany tylko RedDragon. Oznacza to, że TmD zdaje sobie sprawę o 2gim koncie Daniela, jak nie to stare na pewno.

4. W kolejności?

Dopiero w czasie, gdy RD padało pojawiło się TmD, natomiast wcześniej nikt o TmD nie słyszał.

5. YouTube

W filmie na yt w którym RD i TmD walczy z FD wyraził się jedynie RedDragon z dowódców po ich stronie.

6. Inne wpadki i słuszne uwagi

☻ Trzy osoby - Dark-Derkneid, (((-Tropiciel-))), Adamlisiu są w przekonaniu, że Daniel to RedDragon.
☻ Daniel dowiadując się z moich słów, że wiem o RedDragonie powiedział, że zrobił screena, opublikował go na fanpage'u i że mają ze mnie bekę. Zdjęcia na Facebooku w ogóle nie było.
☻ RedDragon obecnie się nie pojawia - w przeciwieństwie do Daniela-Bm.

To tyle, powiedzcie jakie jeszcze znaleźliście uwagi ;D

Offline

 

#2 2014-08-18 13:19:59

 derkneid

Nowicjusz

51184786
Skąd: nieznana
Zarejestrowany: 2014-07-29
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Dowody na to, że Daniel-Bm to RedDragon

to raczej ci się nie spodoba ale raz widziałem reda dragona lecz dziw że cały ten dzień nie było daniela Bm to było jakieś tydzień temu i masz racje tak samo był frajerem jak Daniel Bm tak samo się zachowywał .


blog_sm_4458423
_7260790_sz_wilk
101gv9

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aghgpz.pun.pl www.pokemons.pun.pl www.minebox.pun.pl www.gks-klan.pun.pl www.karchow.pun.pl