King Kuba.pl

Forum na każdy temat ;)


#1 2015-04-05 00:30:22

 Tajemniczy Informator

Nieznany

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2015-04-04
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Ważna informacja

Panie King Kuba z pewnością chciałby pan wiedzieć jakaż to informacja mnie przesyła , otóż zobaczyłem dziś pańską grupę i powiem że pańska grupa jest milsza od ,,IMPERIUM DKK " .
King Kubo widać że nie wie pan co się dzieje w innych sferach stron internetowych , na innej stronie internetowej zwanej Steam jest Organizacja zwana IMPERIUM DKK grupą dowodzi okrutny Ręka Śmierci dawniej był nazywany Nyrlathotep i występował w gierce multiplayer zwanej Sherwood , po dosyć długim czasie występowania w multiplayer doszedł do wniosku że nic nie zyskuje grając w Sherwood w tamtym wypadku porzucił swoją grupę i poszedł zagrać w coś nowego , po dosyć długich poszukiwaniach znalazł gierkę na Steamie zwaną Jade Empire tamta gierka zatruła mu mózg i stał się bezlitosną maszyną do zabijania .
Wiem co myślisz że to niemożliwe żeby on istniał ponieważ to jakieś historyjki pewnie wyssane z palca , błąd on jest prawdziwy tak jak jego sztuczna wirtualna nienawiść do wszystkich radzę ci zostawić tę grę multiplayer i pójść do wielkiej strony internetowej Steam bo tam twój znajomy walczy o swoją grupę i swych członków to właśnie on mnie wysłał tu nosi taką ksywę DD jego dłuższa nazwa to Dei Derkneid proszę mi wybaczyć ale liczy się każda sekunda muszę odejść gdyż jak sam pan widzi sytuacja na tamtej stronie internetowej wygląda nie ciekawie pod względem taktycznym pańskiego znajomego a ja jestem wyłącznie posłańcem i członkiem jego grupy więc muszę chronić swój Dom do zobaczenia zatem Panie King Kubo i proszę zastanowić się nad pomocą dla swych sojuszników .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lotrworld.pun.pl www.farmazoni.pun.pl www.tacyjakty.pun.pl www.el-trans.pun.pl www.pilkarze.pun.pl